Ortopedie ORTHES

Lůžkové ortopedické zařízení Orthes zahájilo v Rožnově činnost v listopadu roku 1996.
Od počátku je cílem komplexní léčba poruch pohybového ústrojí s dúrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace. V současnosti disponuje vlastním lúžkovým oddělením s kapacitou dvaceti standardních lůžek a třech míst na pooperační jednotce intenzivní péče a samostatnými ambulancemi pro ortopedii a traumatologii pohybového systému v Rožnově pod Radhoštěm a Valašském Meziříčí. Pro oblast Rožnova a Valašského Meziříčí zajišťuje v plném rozsahu základní ortopedickou péči. Léčeni jsou zde však pacienti z celé České republiky i zahraničí.

V případě, že potřebujete ortopedické vyšetření, je možné se objednat do jedné z ambulancí:

ortopedická ambulance poliklinika Rožnov p.R. - tel. č. 571660133
ortopedická ambulance Nemocnice Valašské Meziříčí - tel. č. 571758745
ortopedická, rehabilitační ambulance Orthes (jen úterý, sobota dle objednání) - tel. č. 571757944

V odborných ambulancích jsou ošetřováni pouze objednaní pacienti, objednávky na uvedených telefonních číslech denně mezi 7:00 - 8:00 hod. 
 

Naše zařízení má uzavřenou smlouvu o poskytování zdravotní péče s těmito zdravotními pojišťovnami:

Všeobecná zdravotní pojišťovnaVojenská zdravotní pojišťovnaČeská průmyslová zdravotní pojišťovnaOborová zdravotní pojišťovnaZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČRRevírní bratrská pokladna

Pro pacienty těchto pojišťoven poskytujeme v rámci zdravotního pojištění veškerou péči až do výše limitú stanovených jednotlivými pojišťovnami.
 

Orthes personál
 

 

Aktuality